Deze ICT vacature is meer dan 40 dagen geleden geplaatst.. Maar niet geschoten is altijd mis!

full time ICT vacature Interaction Designer

van Indivirtual in Amsterdam

Indivirtual is al sinds 1995 een succesvol, onafhankelijk Nederlands webbureau met lange historie en zeer mooie klanten en projecten. Omdat we ons richten op klanten die een specifiek Web Content Management Systeem (WCM) gebruiken, te weten Alterian CME (voorheen Morello), Tridion of Hippo, zijn we niet zondermeer uitwisselbaar voor elk ander webbureau. Ook buiten Nederland is er regelmatig vraag voor deze expertise. We werken met veel opdrachtgevers vanaf het eerste concept tot en met de hosting en het beheer. Op dit moment hebben we ruimte voor een ervaren Interaction Designer.

De functie
Je zal vanuit Indivirtual als een van de Interaction Designer verantwoordelijk zijn voor het Interaction Design (en soms het Functional Design) van verschillende van onze projecten. Hierbij gebruik je methoden en technieken die beproefd zijn (binnen Indivirtual of binnen de branche). Je bent creatief zonder onnodig te experimenteren. Je werkt wat je bedenkt uit in deliverables die in een vroeg stadium al door de opdrachtgever te bekijken en te proberen zijn. Jouw werk vormt de basis voor de opvolgende realisatiefase. Je collega’s gaan vertrouwen op de ontwerpen en ontwerpdocumenten die jij levert.

Het profiel
-HBO+ niveau
-5 jaar of meer ervaring als Interaction Designer.
-Enige jaren ervaring als Functional Designer.
-Ervaring met User Centered Design.
-Ervaring met ontwerp voor CMS: – In staat de functionele eisen voor het CMS op te stellen. – In staat workflow redactie te modelleren. – In staat contentadvies (inhoud en migratie) te geven.
-In staat ontwerpsessies te leiden.
-Je bent tekstueel behoorlijk sterk.
-Je bent qua persoonlijkheid goed in staat om een adviserende rol richting de opdrachtgever in te vullen. Hierbij kun je de belangen van het bedrijf in bijvoorbeeld gevallen van “scope creep” goed behartigen.

Portfolio:

  • Sites met marketing doel, online sales funnels.
  • Sites die refined worden op basis van webanalysis.
  • Sites voor instellingen (overheid of financieel).
  • Sites die door webredactie beheerd worden (content driven sites).

Het aanbod
-Werken bij een informeel Nederlands bedrijf met aansprekende klanten en projecten.
-Een goed salaris.
-We betalen mee aan je pensioen.
-Netto vergoeding voor mobiele telefoon en internet thuis.
-Diverse opleidingsmogelijkheden.
-25 vakantiedagen.
-Diverse sociale en sportieve evenementen gedurende het jaar (niets is verplicht, maar bijna alles is bespreekbaar).
-Snelle laptop.
-Ons kantoor zit vlak naast een NS station en heeft ruime parkeerplekken.

Tags: ICT vacature, ICT vacatures, ICT baan, ICT banen, ICT functie, ICT functies, ICT job, ICT jobs, ICT professional, ICT professionals, ICT solliciteren, ICT solliciteer, ICT werken, ICT werk, ICT specialist, ICT specialisten, ICT senior, IT vacature, IT vacatures, IT baan, IT banen, IT functie, IT functies, IT job, IT jobs, IT professional, IT professionals, IT solliciteren, IT solliciteer, IT werken, IT werk, IT specialist, IT specialisten, IT senior

Beveiligingscode:
Let op: verkeerd invullen = opnieuw solliciteren
Max. 5 MB. Formaten: DOC, PDF, RTF, ODT.
 
of annuleer
« terug naar de home pagina
Is deze ICT vacature vals? Meld het!   
Stuur door naar vriend
Geplaatst op 01-03-2010
Gezien: 1467 keer