Deze ICT vacature is meer dan 40 dagen geleden geplaatst.. Maar niet geschoten is altijd mis!

freelance ICT vacature Senior Process Manager [INGEVULD]

van ICQ Groep in Amsterdam

Op basis van Detachering

Voor onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar Senior Process Manager (Referentie 2010/18)

Job description & deliverables
Binnen de afdeling Products van Private Banking Nederland is een tijdelijke vacature voor een productmanager betalingverkeer. De huidige productmanager wordt grotendeels ingezet in een aantal projecten, maar zal beschikbaar blijven voor ondersteuning en advies.
Voor de ontwikkeling van het productportfolio wordt optimaal voordeel gerealiseerd door samenwerking met de regio’s, PC Global en BUNL en inkoop van producten bij externe partijen. Innovatie is een belangrijke concurrentiefactor van PCNL. Hierdoor is veel ontwikkeling van het productportfolio zichtbaar. Professionaliteit van productmanagement is hierbij essentieel.
De productmanager realiseert, in aansluiting met PCNL beleid, de ontwikkeling, inkoop, implementatie en beheer van de producten, teneinde een landelijk renderend en concurrerend portfolio beschikbaar te hebben voor de regio/ kantorenorganisatie.

Enkele werkzaamheden zijn

  • Informeert de sales organisatie over (commerciële) productprestaties en adviseert
  • Opstellen voorstellen, draagvlak creeëren.
  • Overlegt met interne leveranciers BUNL over de prestaties van producten in relatie tot revisie en veranderende behoeften.
  • Spreekt leveranciers aan op afwijkingen in de levering
  • Coördinatie ontwikkeling en beheer specialistische producten
  • Leveranciersprestaties
  • Operationeel beheer producten
  • Productprestaties

Business Knowledge

  • Kennis van bancaire betalingsverkeerproducten
  • Kennis van de productontwikkeling en -beheer op het gebied van Betalen
  • Kennis van de structuur van de organisatie van PCNL en de administratieve en operationele systemen voor financiële producten van ABN AMRO is een pré

Behavioural characteristics / Soft skills

  • Goede communicatieve vaardigheden
  • Goed kunnen schakelen met diverse partijen
  • Pro-actief en alert handelen
  • Teamplayer

Additional Information
Gevraagde uren per week 32-40
CV in Engelse taal niet noodzakelijk

Algemene informatie m.b.t. de aanvraag
Aantal FTE: 1
Locatie: Amsterdam
Startdatum: zsm
Einddatum: 01-07-2010
Inzet: 32-40 uur per week
Tarief: € 70

Sluitingsgsdatum: 21 Januari 2010
Sluitingstijdstip: 10:00


DEZE VACATURE IS REEDS INGEVULD, REAGEREN IS NIET LANGER MOGELIJK!

Tags: ICT vacature, ICT vacatures, ICT baan, ICT banen, ICT functie, ICT functies, ICT job, ICT jobs, ICT professional, ICT professionals, ICT solliciteren, ICT solliciteer, ICT werken, ICT werk, ICT specialist, ICT specialisten, ICT senior, IT vacature, IT vacatures, IT baan, IT banen, IT functie, IT functies, IT job, IT jobs, IT professional, IT professionals, IT solliciteren, IT solliciteer, IT werken, IT werk, IT specialist, IT specialisten, IT senior

Beveiligingscode:
Let op: verkeerd invullen = opnieuw solliciteren
Max. 5 MB. Formaten: DOC, PDF, RTF, ODT.
 
of annuleer
« terug naar de home pagina
Is deze ICT vacature vals? Meld het!   
Stuur door naar vriend
Geplaatst op 20-01-2010
Gezien: 1663 keer