Analist / Programmeur
van Pabo BV in Walsoorden
REAGEREN IS NIET LANGER MOGELIJK – VACATURE IS REEDS INGEVULD!
Pabo BV is het Homeshoppingbedrijf van de Duitse holding Beate Uhse, Europees marktleider Erotic Lifestyle. Ons concept: het discreet aanbieden van een breed en prikkelend assortiment, met respect voor ieders wensen en levensstijl. Hiermee bereikt Pabo BV dagelijks miljoenen klanten in Nederland, België, Frankrijk, Engeland, Duistland, Oostenrijk, Polen en Tsjechië. Vrijwel alle taken worden uitgevoerd vanuit ons hoofdkantoor in Walsoorden, Zeeuws-Vlaanderen, zo’n 30 autominuten van Antwerpen. Pabo BV heeft momenteel 170 enthousiaste medewerkers in vaste dienst.
Voor de afdeling IT zijn we op zoek naar twee:
Analist / Programmeur m/v
38 uur per week
Ontwikkelen, testen en implementeren van Applicatie software (specifiek Microsoft Dynamics) ten behoeve van geautomatiseerde gegevensverwerking en informatieverschaffing, binnen de kaders en mogelijkheden van het systeem, zodanig dat wordt voldaan aan de wensen van de gebruikers en eisen van de organisatie.
Inhoud van de functie
• Vervaardigen van gedetailleerde programmaontwerpen
• Testen en implementeren van ontwikkelde systeemsoftware
• Ondersteunen van de Projectmanager op technische aspecten m.b.t. analyseren en programmeren bij het uitvoeren van projecten
• Overdragen van ontwikkelde systeemsoftware aan productieomgeving
• Bijhouden van relevante ontwikkelingen binnen het eigen aandachtsgebied
• Zorgdragen voor ontwikkeling en uitbouwen van interne en externe relaties
Profiel
• HBO werk- en denkniveau en/of 3 jaar ervaring in een relevante omgeving
• Ervaring met Microsoft Windows
• Ervaring met SQL Server en database
• Ervaring met internet technieken
• Ervaring met Microsoft Dynamics AX
Verder beschik je over de volgende competenties:
• Organisatiebewustzijn
• Samenwerken
• Prestatiegerichtheid
• Inzicht
• Probleemanalyse
• Stressbestendigheid
Bovenstaande functie is veelzijdig in een dynamische werkomgeving. We bieden een bij de functie passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden.
Ben je geïnteresseerd in bovenstaande vacature?
Mail je reactie dan via de onderstaande link en vermeld bij het onderwerp naar welke functie je solliciteert.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Trefwoorden: Software Ontwikkelaar, Developer, Informatica, HTS, Programmeren.
REAGEREN IS NIET LANGER MOGELIJK – VACATURE IS REEDS INGEVULD!
Gezien: 14513 keer